DOĞAKA Koordinasyonunda 29.WorldFood İstanbul Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı Başarıyla Düzenlendi

Bu yıl 29’uncusu düzenlenen WorldFood İstanbul Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı’na ajansımızın fuar katılım desteği ile bölgemizden 4 firma katılım sağlamıştır. Hatay’dan 3, Kahramanmaraş’tan 1 adet firmamızın katılım sağladığı fuarda, yurt içi ve yurt dışından birçok katılımcı ile satın almacı bir araya gelmiştir.

Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA), Balkan, CIS (Azerbaycan, Belarus, Ermenistan, Kazakistan, Kırgızistan, Moldova, Özbekistan, Rusya ve Tacikistan), Güney & Kuzey Amerika, Güneydoğu Asya bölgelerinden yaklaşık 40 ülkeyi temsilen 200'den fazla davetli satın almacı ile 1000’den fazla marka fuarda yerini almıştır.

Ajansımızın desteği ile fuara katılım sağlayarak bölgemizdeki üretimi uluslararası platforma taşıyarak ticari alıcılarla buluşturan gıda üreticilerimizin üretimlerine ilişkin pazar arayışlarına önemli katkı sağlayan fuarda birebir görüşmeler yaparak ticari bağlantılarını geliştirmişlerdir.

Osmaniye Destek Yatırım Ofisi

Rauf Bey Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı 9546 Sk. No: 70 Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Binası Kat:3 Merkez, OSMANİYE

DOĞAKA Destek Hattı

0328 888 00 00