DOĞAKA Koordinasyonunda Katılım Sağlanan “World Food İstanbul 2021 Uluslararası Gıda Fuarı” Kapılarını Ziyaretçilere Açtı

Türk gıda sektörünün uluslararası buluşma noktası olan ve bu yıl 29’uncusu düzenlenen Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı - WorldFood İstanbul, 09 Eylül 2021 tarihinde TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını ziyaretçilere açtı. 

Perakende zincirleri, içecek, süt ve süt ürünleri, et ve tavuk ürünleri, yaş sebze, meyve, deniz ürünleri, dondurulmuş ürünler, temel gıdalar ve yağlar, şekerli mamuller, unlu mamuller, hububat ve kuruyemiş gibi başlıklarda uzmanlaşmış pek çok marka ve üretici WorldFood İstanbul Fuarı’nda yerini alırken, söz konusu fuar bu yıl 09-12 Eylül 2021 tarihlerinde 200’den fazla uluslararası satın almacıyı ağırlayacaktır.

World Food İstanbul, tarım ve gıda ürünlerinde ihracatın bölgedeki yükselen değeri Türkiye’de, Alım Heyeti Programı ile uluslararası satın almacı ve katılımcıyı buluştururken, Ajansımız koordinasyonunda katılım sağlayan gıda üreticilerimiz fuarda bölgemizdeki gıda üretimini uluslararası alıcılarla buluşturmaya başladı.

Food Master Class Özel Fuar Turu, Food Tech Garage, Show Mutfağı Atölyeleri kapsamında Türkiye Şefin En İyi Tabağı Yarışması All Star Buluşması ve Coğrafi İşaretli Ürünlerle Yıldızlaşan Şef Tabakları gibi renkli organizasyon ve projeler, bu yıl düzenlenen WorldFood İstanbul’a damga vuracak. Gastronomi Turizmi Derneği (GTD) işbirliğiyle düzenlenen Food Master's Class'ta sektör profesyonelleri, ünlü şefler eşliğinde belirlenen tematik plana göre katılımcı stantlarını ziyaret edecek ve interaktif bir sergi deneyimi yaşayacak olup sektör temsilcilerini ve bölgemiz üreticilerini Ajansımız koordinasyonunda katılım sağlayan üreticilerimiz stantlarına davet etmekten onur duyarız.

Osmaniye Destek Yatırım Ofisi

Rauf Bey Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı 9546 Sk. No: 70 Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Binası Kat:3 Merkez, OSMANİYE

DOĞAKA Destek Hattı

0328 888 00 00