DOĞAKA’nın “Kahramanmaraş Divanlı Mahallesi Hacı Osman Sokağı Kentsel Tasarım ve Sokak Sağlıklaştırma Projesi” TRT Haber Kalkınma Ajandası Programı’nda Tanıtıldı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü koordinasyonunda çekimleri yürütülen TRT HABER Kalkınma Ajandası Programında “Kahramanmaraş Divanlı Mahallesi Hacı Osman Sokağı Kentsel Tasarım ve Sokak Sağlıklaştırma Projesi” tanıtıldı.

Söz konusu projeyle; binlerce yıllık tarihe tanıklık eden sokaklar koruma altına alınırken; bölgeye doğal bir film platosu özelliği de kazandıran proje ile bölgede kültür turizmi ve bölgesel kalkınmayı geliştirmek ile tarihi mirası gelecek kuşaklara aktarmak hedeflenirken, projemizin tanıtım filmimize aşağıdaki linkten erişim sağlayabilirsiniz.

Proje ve tanıtım sürecinde emeği geçen tüm paydaşlarımıza teşekkür eder, ilgili projenin bölgemize katkı sağlamasını temenni ederiz.

Osmaniye Destek Yatırım Ofisi

Rauf Bey Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı 9546 Sk. No: 70 Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Binası Kat:3 Merkez, OSMANİYE

DOĞAKA Destek Hattı

0328 888 00 00