Hatay Kadın Girişimi Kooperatifleri Planlama ve Koordinasyon Toplantısı Düzenlendi

Ajansımız ev sahipliğinde, Hatay Ticaret İl Müdürlüğü ve ilgili Kadın Girişimci Kooperatifleri temsilcilerinin katılımıyla 17 Şubat 2020 tarihinde planlama ve koordinasyon toplantısı düzenlendi. 
Toplantıya Hatay Ticaret İl Müdürü Halit İMREK, T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Onur YILDIZ, Hatay Üreten Eller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Temsilcileri, Samandağ Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Temsilcileri, Soteria Taş Sanatı Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Temsilcileri, Dörtyol İlk Kurşun Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Temsilcileri, Erzin Kadın Eli Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Temsilcileri, Hatay Altınözü Zeytin Emeği Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Temsilcileri, Hassa Zeytin Dalı Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Temsilcileri, Ajansımız ve Ticaret İl Müdürlüğü personeli katılım sağladı. 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Osmaniye Destek Yatırım Ofisi

Rauf Bey Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı 9546 Sk. No: 70 Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Binası Kat:3 Merkez, OSMANİYE

DOĞAKA Destek Hattı

0328 888 00 00