Hatay Orman Mühendisleri Odası ile Teknik Destek Sözleşmesi İmzalandı

2020 Yılı Teknik Destek Programı Eylül-Ekim Döneminde başarılı bulunan Orman Mühendisleri Odası ait “Yaşam Kaynağı Orman” adlı teknik destek projesi sözleşmesi, Orman Mühendisleri Odası Hatay İl Temsilcisi Eyyüp Karagöl ile DOĞAKA Genel Sekreteri Onur YILDIZ arasında 19.11.2020 tarihinde imzalanmıştır.

Proje kapsamında; meslek odası üyelerini mesleki ve teknolojik anlamda eğitimler ile donanımlı hale getirmek amaçlanmakta olup bu kapsamda orman mühendislerinin en yoğun kullandığı yazılımlardan biri olan ve bölgede birçok projenin üretildiği Netcad Yazılımının eğitimini alması hedeflenmiştir.

Bunun yanı sıra, Orman Mühendisleri Odası tarafından kurumumuzdan bilgi bazlı eğitimlerle kurumsal kapasitede boşlukların doldurulması amacıyla eğitim projesi de talep edilmektedir. Teknik destek projesi kapsamında Temel netcad projelendirme Anamodül & Netsurf eğitimi ile personele coğrafi bilgi sistemleri konusunda yetkinlik kazandırılması hedeflenmektedir.

Söz konusu projenin sektörün ilgililerine ve bölgemize hayırlı olmasını temenni ederiz.

Osmaniye Destek Yatırım Ofisi

Rauf Bey Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı 9546 Sk. No: 70 Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Binası Kat:3 Merkez, OSMANİYE

DOĞAKA Destek Hattı

0328 888 00 00